KONTROLA AFFILIATES!

Únor 2009

HOdnocení kreseb 0.1

28. února 2009 v 22:54 | Tánička
Kresby jsou od nějakých autorů vážně krásné.Já jsem vybrala 2 nejkrásnější,podle méhovkusu a které jsem našla. Co na ně říkáte a kteráse vám líbí více?

Můj názor: Autor si vybral težký obrázek,Ashley tam má i Maui,tím se to ztíží. Nádherné!

Můj názor: Krásné,možná bych malinko zúžila obličej,jinak pěkné!

News & Candids Updates!

28. února 2009 v 13:47 | KiIkulQaA |  Paparazzi 2009
Ashley byla 26.února v severním Hollywoodské studiu, kde pracovala na svém druhém CD.

Ashley a její kamarádky Samantha Droke a Caroline Clark byly 26.2 v restauraci v Los Angeleské ulici, Aroma Cafe.

Ashley si byla ráno opět 26.2 xD pro kávu v Los Angeleském obchodě Sharky´s.

Hromada fotek usměvavé Ashley Tisdale ze dne 23.2, kdy šla Ashley na nějaké vybavovačky do Warner Brosu.
Ashley byla ve studiu dne 25.2 v Hollywoodu. Směřovala do studia Debbie Reynolds.
25.února byla Ashley venku s její nejlepší kamarádkou Vanessou Hudgens známé také z filmu Muzikál ze Střední 1,2,3. Také se připojily další kamardáky Ash - Brittany Snow. Caroline Clark a Samantha Droke. Byly si zacvičit Pilates. Tenhel styl cvičení je velmi populární a provozuje ho slavná zpěvačka Beyoncé Knowles a i DisneyHvězda Miley Cyrus a určitě mnoho dalších. Zacvičit si byly v tělocvičně na pilates - ve Studio City
V úterý 24.února jela svým autem Mercedes-Benz G 550 Ashley Tisdale se svojí kamarádkou Caroline Clark do Sunlounge Tanning salónu, v Los Angeles. v Los Angeles zo svojou kamarátkou

zdroj: ashleydaily.org

Hrůza gfx xD

27. února 2009 v 19:16 | KiIkulQaA |  Site
Ahojky všichni. Už jsem dlouho nic nepřidala a to mě dost mrzí a Táni, já ti tamto skusím vynahradit, ale neměla jsme čas přemýšlet čím bych ti to mohla vynahradit =/// Jinak mám tady ro vás jeden kousek grafiky /ode mě/ takže nekopírujte nebo kopírujte se zdrojem, ano?!! (Je to jenom takový obyčejný obrázek, který jsem odstřihla ze záhlaví, které jsme samozřejmě dělala já xD A není to nic moc já vím ,ale bylo to jenom narychlo něco na blog (osobní)).
Dělala jsme to na svůj osobní blog /o mně/ tak proto je tam to Miss Katye =* /to je moje přezdívka na blogu/ a coolmyself.blog.cz to je ten můj osobní blog :) Kdyžtak se koukněte a zítra všechno napravím a přidám novinky...jeslti se nějaké objeví =*

Ash v Mexiku

26. února 2009 v 14:17 | Tánička |  Paparazzi 2009
Ashley byla spatřena v Mexiku. Vypadá to,že si užívá!!! xD
Thanks: Tisdale-Fan.Com

HSM 3 NEW Captures

20. února 2009 v 18:44 | Tánička
Fotky z HSM 3...myslím tím přímo...Užijte si je! xD
Jsou trošku...podlouhlé...xD

Ashley na LAX s Jenn a s mamkou

20. února 2009 v 18:37 | Tánička |  Paparazzi 2009
Paparazziům neunikla ani další Ashleyina "akce"-Los Angeleské letiště. Kam letí? Jó,to já už nwm...xD


Novinky kolem všeho!

20. února 2009 v 17:57 | Tánička
Nejdřív se vám chci omluvit za minulý článek, ale fakt mě to někdy nebaví...to blogaření. Vylila jsme si zlost na SBečka, ale mají psát komentáře! Ty ostatní, ne ty co je píšou! A chtěla jsem ten článek smazat, ale Tánička řikala ať ho tu nechám, tak jsme ho tu nechala. A SBnam se omlouvám, ale ať se pravidelně ozývají! A teď novinky o Ashley: žádné nejsou :D =( Tak to je všechno tak se mějte a až se něco objeví tak se ozvu ;)

...

19. února 2009 v 18:03 | KiIkulQaA
Jo už mám slzy na krajích. Půjdu hned k věci. Dívaly jste se do menu? Na ty Top Affs? Těch je hromadu a i když je tam napsaný HSM Cast tak blog je i o Miley Cyrus a Emily Osment a to není všechno! Tam je jich +/- 15 a dívaly jste se na komentáře??? Maximálně 7 - nepočítám přihlášky do té soutěže, kde je stejně 8! Já z toho nemůžu, ale Ashley mě poslední dobou nebaví...nebaví mě žádná celenrita a víte co? Stejně to blogaření jednou všechny přestane bavit! Když nevěříte tak to se vám pak ozvu t vašemu článku, že už taky nemůžete =D

Ale tímhle neříkám, že z blogu odcházím. Vlastně jsem se vyjádřila blbě: mě Ashley baví, ale nebaví, vlastně se mi nechce dávat články na blogy, ale teď musím opravdu na OnlyHilary.blogc.z zamakat! To je i jeden z důvodů proč jsem nepřidávala články každý den. Další důvod je, že já chodím dom tak ve 14:00 - 15:00 a to už je Tánička doma a novinky na blogu!
Tímhle vším chci říct, že si budu dávat přestávky = to znamená, že na blog budu přidávat ještě míň článků, než jsem přidávala, ale tak o jedno 1% takže můžu říct, že sem ode mě přibyde 1 článek za 2 - 4 dny! Už fakt nemůžu - NE Z NÁVŠTĚVNÍKŮ, ALE Z SBs!

VGS-new

16. února 2009 v 17:51 | Tánička |  •Soutěže

Takže...nikdo se nehlásil...ok...tak to uděláme nově...

Neřeknu Vám,co se bude dělat...jenom vám řeknu to,že bude tolik kol,kolik bude soutěžících...

Do komentářů:
1. Nick
2. Web
3. Věk
4. Program který používáte

Dík a prosíííím hlašte se!!!

For Jean: Už jsi jako přihlášená,ok?

At Studio City 14/2

15. února 2009 v 14:57 | KiIkulQaA |  Paparazzi 2009
Ashley včera zachytily při odchodu ze Studio City v Kalifornii.
ashley tisdale workout woman 01

Retouch by KiIkulQaA

13. února 2009 v 16:55 | KiIkulQaA |  Gfx
Takže jsem vyrobila retuš. Vyrobila jsme ho ve photofiltru, ale tam se nic moc nedá :/ Ale aspoň něco a myslím, že se to někomu líbit bude ;) A to love-ashley jsem tam musela dát, protože mě ti kopíráci, kteří neuvádějí zdroj štvou! A to znamená, že i vy byste měly KOPÍROVAT SE ZDROJEM - MUSÍTE! Děkuji!

Happy Valentine´s Day!

13. února 2009 v 14:05 | KiIkulQaA |  Site

Takže nejdřív se chci omluvit, že jsme včera nic nepřidala, ale důvod byl ten, že jsem vyráběla Valentýnský design + plus ještě jedne na tenhle blog! Doufám, že se vám oba budou líbit, ale ten druhý se hodí spíš na léto nebo podzim, protože je vlastně celý zbarvený do žluté barvy :D A ten druhej ještě s Táničkou dopilovávám - barvy okrajů a pozadí stránky atd...Tak ať vás zítra někdo překvapí ;) :D
PS: nevím jaký i/y se píše dopilovávat :D

Ashley a stav nahrávání

12. února 2009 v 13:22 | Tánička |  All about Ash
Jsem zpět se skvělou zprávou...
Před pár dny, Sarah od Warner Bros nám zdělila některé aktualizace Ashleinéhodruhého alba, nyní máme více info o tomto CD.

Mo’s Diner

10. února 2009 v 14:49 | KiIkulQaA |  Paparazzi 2009
Ashley byla včera 9/2 na obědě s přátely v Mo's Diner v LA. Byla venku zima tak se Ashley trochu navlíkla, ale slušelo jí to :) Mám pro vás v celém článku několik fotek ;)
ashley tisdale mos diner 01

Grammy Awards

10. února 2009 v 14:42 | KiIkulQaA |  Site
Vůbec nevím jeslti teda Ashley byla na tom udílení cen, ale mám pro vás TOPY, kde byla Ashley nominována v oblasti hudby a filmů. Takže 1. je vlastně oblíbený film a Ashley byla nominována spolu s HSM3. Dál oblíbenáá TV show a to je The Suite Life of Zack and Cody, kde ashley hraje spolu s Brendou Song nebo jak se to příjmení píše :D x( A poslední je oblíbený animovaný film a Ashley se tam umístila s filmem, ve kterém dabuje postavu Candy (píše se to jinak, ale nwm jak :D).
FAVORITE MOVIE
Bedtime Stories
The Dark Knight
High School Musical 3: Senior Year
Iron Man

FAVORITE TV SHOW
Hannah Montana
iCarly
The Suite Life of Zack and Cody
Zoey 101

FAVORITE CARTOON
The Fairly OddParents
Phineas and Ferb
The Simpsons
SpongeBob SquarePants

Zapomněla, nevěděla nebo nechtěla?

9. února 2009 v 8:31 | KiIkulQaA |  Site
Ashley prej dostala pozvánku na včerejší Grammy Awards 2009, ale nejspíš se nedostavila, protože nejsou žádné fotky zatímco fotky ostatních celebrit, které se tam včera ukázaly si můžete prohlídnout na hromadě stránkách =( Neměla snad Ashley čas nebo zapomněla? Nebo snad o pozvánce nevěděla a nebo nechtěla jít? Škoda, protože nic nového není =( Tak skusím něco vyrobit a odpoledne to sem dát :)

WTF?

8. února 2009 v 18:25 | KiIkulQaA |  Site
O Ashley nejsou žádné nové candity =( Škoda, protže bych na blog něco ráda přidala, ale dnes se konalo možná ještě koná 51.Gramy Awards, kde se Ashley samozřejmě objevila...aspoň doufám, protože dostala pozvánku ;) :) Určitě se ještě dnes večer objeví fotky, které zítra přidám a doufám, že si to Tánička na horách užije, ale mi máme celej přístí tejden prázdniny a nejdeme do školy vy ne? Tak to je všechno mějte se!

Mno...

6. února 2009 v 17:43 | Tánička |  Site
Ach jo...Já vim,že skoro furt někam jezdim,ale teď...SE STRAŠNĚ TĚŠÍM!!!! Páni,lyžování místo školy...no není to super???V 22:00 odjíždíme...Jedu s nej kámoškama,ještě chybí 2-Bára a Valinka. Ty to snad bez nás ten týden přežijou...Takže nejsem tady:

!!!!6.2.-12.2.2009!!!!


Fashion policie 0.1

4. února 2009 v 17:29 | Tánička |  Fashion policie
Fashion policie č.1...moc by mě zajímal Váš názor. Můj získáte při vyhlášení...


Kopíruje Ashley Van? Můj názor + new

4. února 2009 v 16:19 | KiIkulQaA |  All about Ash
Takže nejdřív začnutou novinou nebo v tomhle případě spíš oznámením. Omlouvám se, že jsem nic nepřidala, ale včera jsem si zálohovala věci v pc (a musím vám říct, že je jich teda dost!) a neměla jsem čas :( Ale včera jsem to všechno stihla :) BTW: jo Táni přidala jsem včera článek na onlyhilary (:I)
A teď můj názor na to, jestli Ashley opravdu kopíruje Vanessu Hudgens!?:
.
Německé Bravo si dalo asi za pravdu, že Ashley kopíruje styl její nejlepší kamarádky Vanessy Hudgens známe taky z HSM. Jejich důkazy :D si můžete prohlédnout zde. Prohlídly jste si už fotky? Jestli ne tak si je prohlídněte a potom si přečtěte dál co jsem napsala.
Podle mě je to nesmysl! Přece jen jsou to nejlepší kamarádky a ty mají vždycky spoustu věcí společných! A když se tak na ty fotky dívám a přemýšlím nad tím, tak si myslím taky jako Tánička, že je přece jenom trochu jiný a ten Vanessy styk je spíš romantičtější kdežto ten Ashleynin je takový pohodlný a kamarádský.
Já bejt na Vanessynym místě, tak kdybych se o tomhle dozvěděla a někdo by se mě na to ptal, tak já bych řekla, že jsem nejlepší kamarádky a máme hodně společného a že si někdy vezmem podobný outfit.
A co si myslíte o tomhle vy? Můžete psát do komentářů a byla bych i za ně vděčná :D